Joe Dever s Lone Wolf

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 791 MB
  • Sürüm 3.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bulkypix
Shianti Tapınağı gücünü geri kazanmak için sana ihtiyaç duyuyor.

Shianti Tapınağı gücünü kazanmak ve evrene tekrar hakim olmak için senin yardımını bekliyor. Senin muhteşem stratejilerine ve savaş becerilerine ihtiyaçları var. Elinden geleni yap ve süper güçleri geri kazanıp evrene hakim olması için yardım et. Bu oyundan kendini bir an bile ayrı tutamayack her an oyunu oynamak ve bu sınırsız eğlenceye ortak olmak isteyeceksin.

Oyunun kuralları çok basit. En iyi olan her zaman kazanır ve güçleri toplar. Oyuncuları alt etmek için uygulanan stratejilerden en iyisini sağla atağa geç ve onları yen. Bu savaşta kazanmak için yapman gereken aklını kullanarak ve becerilerini gözler önüne sermek. Böylece büyülü güçlerden korunabilir ve tapınağı eski ve çok güçlü günlerine döndüre bilirsin. Unutma bunu yapabilecek tek kişi sensin. Bu sınırsız eğlencenin kapılarını açarsan bütün yeteneklerini sergilerken aynı zamanda çok eğleneceğin zamanlar seni bekleyecek.

Üstelik bu oyunun muhteşem görselliği ile de adeta oyunun içinde gibi hissedeceksin. Renkli ekran görüntüleri kolay ve anlaşılır menü talimatları ile de seni çok etkileyecek bu oyunda yok yok. Eğer sen de bu oyun tam bana göre hemen indirip oynamalıyım dersen yapman gereken tek şey indir butonuna basmak. Evet şimdi sen de bu maceraya ortak oldun haydi hemen oynamaya başla.

Joe Dever s Lone Wolf indir